صفحه اصلی / مطالب و مقالات / سکس تراپی / آیا اندازه کلیتوریس بر عملکرد و لذت جنسی تأثیر می گذارد؟

آیا اندازه کلیتوریس بر عملکرد و لذت جنسی تأثیر می گذارد؟

تحقیقات جدید نشان می دهد که اندازه و محل کلیتوریس زنان ممکن است بر توانایی آن ها برای رسیدن به ارگاسم تأثیر بگذارد. ️بخش خارجی کلیتوریس که گلانس نامیده می شود، ساختار کوچکی است که بین استخوان شرمگاهی و لابیای فوقانی یافت می شود. با این حال، بیشتر کلیتوریس قابل مشاهده نیست و به سمت داخل واژن امتداد می یابد. ️کلیتوریس دارای هزاران پایانه عصبی است و منبع لذت جنسی برای بسیاری از زنان است.تحریک کلیتوریال اغلب منجر به ارگاسم می شود. با این حال، همیشه این اتفاق نمی افتد.

بهتر است برای آگاهی بیشتر از تاثیر اندازه کلیتوریس بر عملکرد جنسی، با متخصصان این رشته از جمله دکتر میترا مولائی نژاد مشورت نمایید. کلینیک دکتر مولائی نژاد پس از هماهنگی از طریق شماره تلفن 88060379-021 پذیرای شما مراجعین گرامی می باشد.

تاثیر اندازه کلیتوریس بر عملکرد جنسی

باید به این نکته مهم توجه داشت : در حالی که اندازه و محل کلیتوریس ممکن است در ارگاسم زنان نقش داشته باشد، عوامل دیگری مانند افسردگی، اضطراب، مسائل مربوط به رابطه با همسر و احساسات متضاد و منفی در مورد رابطه جنسی می تواند نقش مهمتری در ارگاسم زنان داشته باشد. زنانی که برای رسیدن به ارگاسم مشکل دارند، ممکن است با یک درمانگر جنسی و سکس تراپیست مشورت کنند.

درمان واژینیسموس به عنوان اختلال جنسی برطرف شونده ای که مانع از برقراری رابطه جنسی بین زوجین می شود؛ توسط دکتر میترا مولائی نژاد با سال ها تجربه در زمینه سکس تراپی ، به ویژه واژینیسموس انجام می پذیرد. شما می توانید جهت مشاوره و دریافت نوبت از کلینیک دکتر مولائی نژاد ، با شماره تلفن 88060379-021 تماس حاصل فرمایید.درباره این موضوع مطالب بیشتری بخوانید
نظرات کاربران درباره این مطلب :ماریا [ 1402-07-13 ]
سلام خسته نباشیدمن موقعی نزدیکی باهمسرم اصلا ارضانمیشم خودم خیلی علاقه دارم به رابطه سکس ولی هیچ لذتی احساس نمیکنم و ایشون نمیتونند منو ارضا کنند لطفا بگین چکارکنم ممنون میشم جواب بدین

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
مشاوره با دکتر میترا مولایی نژاد
طراحی و راه اندازی وب سایت : گروه نرم افزاری پزشک آنلاین