صفحه اصلی / مطالب و مقالات / عفونت های جنسی / هر آنچه باید در مورد HIV و ایدز بدانید

هر آنچه باید در مورد HIV و ایدز بدانید

روز جهانی ایدز هر سال در اول دسامبر برگزار می شود و دسامبر را به زمان ایده آلی برای یادگیری حقایق در مورد HIV (ویروس نقص ایمنی انسانی) و ایدز (سندرم نقص ایمنی اکتسابی) تبدیل می کند. در مطلب زیر، حقایق مهمی را در مورد انتقال HIV، پیشگیری و مراقبت های پزشکی با هم مرور می کنیم.

برای آگاهی بیشتر از بیماری های جنسی مانند HIV و ایدز، همچنین پیشگیری از ابتلا به آنها؛ با متخصصان این رشته از جمله دکتر میترا مولائی نژاد با سال ها تجربه در زمینه سکس تراپی ، مشورت نمایید. شما می توانید جهت مشاوره و دریافت نوبت از کلینیک دکتر مولائی نژاد ، با شماره تلفن 88060379-021 تماس حاصل فرمایید.

HIV چیست؟

ارتباط HIV و ایدز چیست؟

HIV چگونه منتقل می شود؟

چگونه می توان از HIV پیشگیری کرد؟

اقدامات زیادی برای پیشگیری از HIV وجود دارد:

چگونه می توان HIV را مدیریت کرد؟

اچ‌آی‌وی قابل درمان نیست، اما راه‌هایی وجود دارد که افراد مبتلا به اچ آی وی می‌توانند خود را سالم نگه دارند و از دیگران محافظت کنند:

درمان واژینیسموس به عنوان اختلال جنسی برطرف شونده ای که مانع از برقراری رابطه جنسی بین زوجین می شود ؛ توسط دکتر میترا مولائی نژاد با سالها تجربه در زمینه سکس تراپی ، بویژه واژینیسموس انجام می پذیرد. شما می توانید جهت مشاوره و دریافت نوبت از کلینیک دکتر مولائی نژاد ، با شماره تلفن 88060379-021 تماس حاصل فرمایید.درباره این موضوع مطالب بیشتری بخوانید
نظرات کاربران درباره این مطلب :امانی [ 1402-08-23 ]
من یکسال پیش رابطه داشتم با شخصی و به خاطر جدایی که از ایشان داشتم به من گفتن که ایدز داشتن و هیچوقت به من نگفته بودن الان شب و روز ندارم نمیدونم کجا برم و چجور اقدام کنم

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
مشاوره با دکتر میترا مولایی نژاد
طراحی و راه اندازی وب سایت : گروه نرم افزاری پزشک آنلاین