صفحه اصلی / مطالب و مقالات / سکس تراپی / اختلال کم توجهی بیش فعالی چه تاثیری بر عملکرد جنسی می گذارد

اختلال کم توجهی بیش فعالی چه تاثیری بر عملکرد جنسی می گذارد

آیا همسر شما نا آرام، بی صبر و بی قرار است، همیشه مشغول فعالیت است. نمی تواند روی کاری تمرکز کند . از فعالیتی به سراغ فعالیت دیگری می رود، بدون اینکه فعالیت قبلی را به پایان برساند؟ تاخیر در برآورده کردن خواسته هایش یا مقاومت کردن در برابر وسوسه ها برایش غیر ممکن است؟ شاید هم خودتان چنین علایمی دارید؟اگر این طور است. حتما این مقاله را مطالعه کنید.

اگر شما یا همسرتان دچاراختلال کم توجهی بیش فعالی بزرگسالان شده اید، بهتر است برای انتخاب بهترین روش درمان، با متخصصان این رشته از جمله دکتر میترا مولائی نژاد مشورت نمایید. کلینیک دکتر مولائی نژاد پس از هماهنگی از طریق شماره تلفن 88060379-021 پذیرای شما مراجعین گرامی می باشد.

رابطه جنسی افراد هایپراکتیو

چگونه کم توجهی/ بیش فعالی می تواند بر عملکرد جنسی تاثیر بگذارد؟

افرادی که دچار این اختلال هستند ممکن است بصورت کلی مشکلات بیشتری را در رو بط صمیمانه تجربه کنند. زیرا برخی از نشانه های اختلالشان ( مانند تکانش گری، حواس پرتی) ممکن است برای همسر و آدمهای مهم زندگی شان ناراحت کننده باشد حواس پرتی و کمبود تمرکز می تواند در فعالیت جنسی به شیوه های متفاوتی مشکل ساز باشد:

معایب میل جنسی زیاد

تکانش گری

یعنی انجام یک رفتار بدون برنامه ریزی کافی، فکر کردن و یا در نظر گرفتن پیامدها و خطراتی که با آن رفتار همراه است.

این علامت با اختلال کم توجهی/ بیش فعالی همراه است و می تواند باعث دست زدن به رفتارهای جنسی پر خطر توسط این افراد شود. مسلما همه افراد مبتلا به کم توجهی/ بیش فعالی رفتارهای پر خطر جنسی را انجام نمی دهند، اما بی تابی و تکانش گری آنها ممکن است تمایل آنها را برای فعالیتهای پر خطر جنسی مانند رابطه محافظت نشده(بدون کاندوم و با افراد پر خطر) می کشاند.

چگونه فرد مبتلا به اختلال بی توجهی/ بیش فعالی می تواند به زندگی جنسی رضایت بخشی دسترسی پیدا کند؟

درمان واژینیسموس به عنوان اختلال جنسی برطرف شونده ای که مانع از برقراری رابطه جنسی بین زوجین می شود ؛ توسط دکتر میترا مولائی نژاد با سال ها تجربه در زمینه سکس تراپی ، بویژه واژینیسموس انجام می پذیرد. شما می توانید جهت مشاوره و دریافت نوبت از کلینیک دکتر مولائی نژاد ، با شماره تلفن 88060379-021 تماس حاصل فرمایید.درباره این موضوع مطالب بیشتری بخوانید
نظرات کاربران درباره این مطلب :مجتبی زارعی [ 1402-07-01 ]
سلام وقت بخیر دارای همسر و دو فرزند پسر .به لحاظ روابط جنسی خودم طبعم گرم و همسرم طبعش سرد البته از نگاه خودم . در روابط زناشویی تمایل دارم طولانی مدت باشد همسرم میخواهد همراه باشد اما خسته میشود و نمیتواند ادامه دهد و من مجبورم زمان کوتاهی ارنباط برقرار کنم خسته شدم نمیدونم چکار کنم ؟

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
مشاوره با دکتر میترا مولایی نژاد
طراحی و راه اندازی وب سایت : گروه نرم افزاری پزشک آنلاین