صفحه اصلی / مطالب و مقالات / سکس تراپی / در جلسات سکس تراپی چه می گذرد؟

در جلسات سکس تراپی چه می گذرد؟

سکس تراپی نوعی از مشاوره است که قصد دارد به افراد و زوجها برای حل مشکلات جنسیشان مانند اضطراب عملکردی و یا مشکلات ارتباطی کمک کند. مراجعین معمولا در دفتر یا مطب درمانگر ملاقات می کنند . برخی افراد ترجیح میدهند به تنهایی مراجعه کنند و بعضی همسرشان را همراهی می کنند.

مشاوره جنسی و سکس تراپی توسط خانم دکتر میترا مولایی به صورت آنلاین و غیرحضوری ارائه می گردد. لینک مشاوره آنلاین برای رزرو نوبت در ابتدای صفحه قرار دارد. ضمنا برای تماس با کلینیک دکتر مولائی نژاد از طریق شماره تلفن 88060379-021 اقدام فرمایید.

جلسات سکس تراپیست زوجین

این نکته بسیار مهم است که بدانید جلسات سکس تراپی حاوی تماس های بدنی، و نیز یا آزمون عملکرد جنسی در حضور سکس تراپیست نیست.

بنابراین مراجعینی که در مورد هر کدام از جنبه های درمان، نگرانی هایی دارند باید این موارد را براحتی با درمانگرشان مطرح کنند.

تمرین های پیشنهادی سکس تراپیست

سکس تراپیستها معمولا تمرینهایی را برای مراجع تعیین می کنند که در برگیرنده فعالیتهای خاصی است که از مراجع انتظار میرود در منزل و در حریم خصوصی خودش انجام بدهد . این تمرینها ممکن است شامل موارد زیر باشد:

درمان واژینیسموس به عنوان اختلال جنسی برطرف شونده ای که مانع از برقراری رابطه جنسی بین زوجین می شود؛ توسط دکتر میترا مولائی نژاد با سال ها تجربه در زمینه سکس تراپی ، به ویژه واژینیسموس انجام می پذیرد. شما می توانید جهت مشاوره و دریافت نوبت از کلینیک دکتر مولائی نژاد ، با شماره تلفن 88060379-021 تماس حاصل فرمایید.درباره این موضوع مطالب بیشتری بخوانید
نظرات کاربران درباره این مطلب :نفیسه اکبری [ 1402-07-01 ]
خانم دکتر به چه صورت شما مشاوره آنلاین میدید ؟ لطفا راهنمایی کنید

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
مشاوره با دکتر میترا مولایی نژاد
طراحی و راه اندازی وب سایت : گروه نرم افزاری پزشک آنلاین