صفحه اصلی / مطالب و مقالات / بارداری و زایمان / رفلکسولوژی روشی جدید برای کاهش درد زایمان

رفلکسولوژی روشی جدید برای کاهش درد زایمان

نگرش زن به درد زایمان تحت تاثیر عوامل متعددی مانند تجارب قبلی او از درد، توانایی فرد برای تطابق با درد زایمان، محیط زایمان وعوامل روانی- اجتماعی است. اقدامات تکنیکی و پیشرفت های مامایی سبب شده که زایمان طبیعی برای مادر و جنین سالمتر و ایمن تر باشد. هدف همه این روش ها، به غیر از فراهم سازی یک زایمان مطمئن و سالم برای مادر و کودک، ایجاد یک تجربه مطلوب و رضایت بخش از زایمان برای مادر نیز می باشد.

اگر شما هم به دنبال راه حلی برای کاهش درد زایمان هستید، با متخصصان این رشته از جمله دکتر میترا مولائی نژاد مشورت نمایید. کلینیک دکتر مولائی نژاد پس از هماهنگی از طریق شماره تلفن 88060379-021 پذیرای شما مراجعین گرامی می باشد.

بازتاب شناسی یا رفلکسولوژی یا درمان منطقه رفلکس، نوع پیشرفته ای از ماساژ پا یا دست است. که براین اساس طراحی شده که پاها نشان دهنده نقش تمام بدن است و ماساژ هر نقطه از پا یا دست که با بخشی از بدن مرتبط است می تواند خواص درمانی داشته باشد. اگرچه رفلسکولوژی یک وسیله تشخیصی نیست، اما امکان تشخیص تغییرات در فعالیت های فیزیولوژیک مانند مراحل سیکل قاعدگی و یا مناطق دچار اختلال یا بیماری که ممکن است در بدن وجود داشته باشد، فراهم می آورد. یا می تواند نشانه مشکلات احتمالی یا موجود در یک نقطه از بدن باشد.

تاریخچه رفلکسولوژی

موارد منع مصرف رفلکسولوژی

رفلکسولوژی چگونه عمل می کند؟

استفاده از رفلکسولوژی در طی بارداری، زایمان و پس از آن

درمان واژینیسموس به عنوان اختلال جنسی برطرف شونده ای که مانع از برقراری رابطه جنسی بین زوجین می شود ؛ توسط دکتر میترا مولائی نژاد با سالها تجربه در زمینه سکس تراپی ، به ویژه واژینیسموس انجام می پذیرد. شما می توانید جهت مشاوره و دریافت نوبت از کلینیک دکتر مولائی نژاد ، با شماره تلفن 88060379-021 تماس حاصل فرمایید.درباره این موضوع مطالب بیشتری بخوانید
نظرات کاربران درباره این مطلب :مینا دهقان [ 1402-06-17 ]
سلام خانم دکتر آیا رفلکسولوژی عوارض دارد؟

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
مشاوره با دکتر میترا مولایی نژاد
طراحی و راه اندازی وب سایت : گروه نرم افزاری پزشک آنلاین