صفحه اصلی / مطالب و مقالات / مطالب و مقالات / تجویز روی و مکمل یاری

تجویز روی و مکمل یاری

همانطور که قبلا گفته شد قابل دسترسترین شکل روی در گوشت حیوانات بویژه گوشت قرمز و ماکیان وجود دارد. گاهی به دلیل سلیقه شخصی یا دلایل اقتصادی اجتماعی ، مصرف گوشت در میان کودکان دبستانی کم است . اگرچه فیتات کامل در نانهای تخمیر نشده ممکن است جذب روی را در ساکنین خاورمیانه محدود کند اما در جوامع غربی که نانها ، مواد غذایی صبحانه و دیگر غذاهای غله ای اساسا از دانه های تصفیه شده و غنی شده تهیه می شود ، این مشکل کمتر پیش می آید.

اگر شما هم به دنبال راه حلی برای درمان ناباروری مردان و تاثیر مصرف روی بر این عارضه هستید، با متخصصان این رشته از جمله دکتر میترا مولائی نژاد مشورت نمایید. کلینیک دکتر مولائی نژاد پس از هماهنگی از طریق شماره تلفن 88060379-021 پذیرای شما مراجعین گرامی می باشد.

ارزیابی وضعیت تغدیه

نشانه های کمبود روی

تاثیر مصرف روی بر ناباروری

بحث

درمان واژینیسموس به عنوان اختلال جنسی برطرف شونده ای که مانع از برقراری رابطه جنسی بین زوجین می شود ؛ توسط دکتر میترا مولائی نژاد با سالها تجربه در زمینه سکس تراپی ، به ویژه واژینیسموس انجام می پذیرد. شما می توانید جهت مشاوره و دریافت نوبت از کلینیک دکتر مولائی نژاد ، با شماره تلفن 88060379-021 تماس حاصل فرمایید.نظرات کاربران درباره این مطلب :فریده صادقلو [ 1402-06-17 ]
سلام ببخشید قطره اهن لیپوزوفر بعد از باز شدن تا چه مدت در یخچال قابل نگهداریه؟

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
مشاوره با دکتر میترا مولایی نژاد
طراحی و راه اندازی وب سایت : گروه نرم افزاری پزشک آنلاین