صفحه اصلی / مطالب و مقالات / سکس تراپی / آیا روش مطمئنی برای افزایش سایز آلت هست؟

آیا روش مطمئنی برای افزایش سایز آلت هست؟

اینترنت مملو از محصولات، دستگاه‌ها، ورزش‌ها، وزنه‌ها، قرص‌ها و جراحی‌هایی است که وعده افزایش اندازه آلت تناسلی مردان را می‌دهند. در حقیقت، هیچ راه مطمئن و مطمئنی برای بزرگتر کردن آلت تناسلی مرد وجود ندارد.

آنچه در این مطلب میخوانید

روش های غیرجراحی افزایش طول آلت تناسلی مردانه

برخی از محصولات و تکنیک هایی که مدعی بزرگ کردن آلت تناسلی هستند عبارتند از:

خطرات روش های بزرگ کردن آلت تناسلی

هیچ شواهد علمی وجود ندارد که استفاده از روش های غیرجراحی را برای افزایش طول و/یا قطرآلت تناسلی مردانه تایید کند و روش های بزرگ کردن آلت تناسلی با خطر عوارضی همراه است که می تواند به طور جدی به آلت تناسلی آسیب برساند. به این ترتیب، این روش‌ها برای اهداف زیبایی توصیه نمی‌شوند و عموماً برای افرادی که از بدو تولد با آلت تناسلی خود مشکل داشته‌اند یا کسانی که آسیب جدی آلت تناسلی را تجربه کرده‌اند، اختصاص داده می‌شود.

برای آگاهی از بیماری پوستی لیکن اسکلروزوس کلیک کنید.

افزایش اندازه آلت تناسلی با تزریق چربی

یکی از روش هایی که ممکن است در تلاش برای افزایش اندازه آلت تناسلی انجام شود، تزریق سیلیکون، فیلرها و پرکننده های بافت نرم یا تزریق چربی از قسمت دیگری از بدن به آلت تناسلی است. این تکنیک می‌تواند منجر به نارضایتی برای بیماران شود، زیرا ممکن است مواد به‌طور ناهموار پخش شوند یا در داخل آلت تناسلی حرکت کنند، که گاهی منجر به انحنا یا دفورمیتی و تغییر شکل آلت تناسلی می‌شود. تزریق ها همچنین می توانند مشکلاتی در سفتی آلت هنگام نعوظ، زخم و/یا حساسیت آلت تناسلی ایجاد کنند.

افزایش اندازه آلت تناسلی با پیوند بافت

پیوند بافت روش دیگری است که ممکن است برای ضخیم‌تر کردن آلت تناسلی استفاده شود. برای این روش، پیوند پوست از ناحیه دیگری از بدن گرفته شده و بر روی ساقه آلت تناسلی دوخته می شود. باز هم، این جراحی می تواند عوارضی مانند اختلال نعوظ ، زخم، بدشکلی آلت تناسلی و عفونت ایجاد کند.

افزایش اندازه آلت تناسلی با ایمپلنت‌

ایمپلنت‌های آلت تناسلی که برای افزایش اندازه آلت تناسلی طراحی شده‌اند ممکن است منجر به اختلال نعوظ ED، انحنای آلت تناسلی و/یا عفونت، و اسکار شوند. (این مورد در مورد ایمپلنت های آلت تناسلی بادی که یک درمان برای اختلال نعوظ هستند صدق نمی کند).

در نهایت، برش رباط آویزان کننده که آلت تناسلی را به استخوان شرمگاهی متصل می‌کند، ممکن است با آویزان شدن بیشتر آلت تناسلی، طولش را بلندتر نشان دهد، اما این روش می‌تواند باعث شود که نعوظ ناپایدارتر شود و خطر آسیب به آلت تناسلی در فرد، به‌ویژه در حین رابطه جنسی افزایش یابد. علاوه بر این، گاهی اوقات رباط خود را ترمیم می کند که نتیجه آن ممکن است باعث شود آلت تناسلی حتی کوتاهتر از آنچه در ابتدا بود به نظر برسد.

عوارض روش های تقویت آلت تناسلی

با توجه به تمام عوارض عمده مرتبط با روش‌های تقویت آلت تناسلی، آن‌ها برای مردانی که از اندازه آلت تناسلی خود ناراضی هستند توصیه نمی‌شود، مگر اینکه دارای شرایط پزشکی مانند میکروپنیس باشند که آنها را از داشتن رابطه جنسی دخولی منع کند.

علاوه بر این، بسیاری از مردانی که از اندازه آلت تناسلی خود راضی نیستند، در واقع آلت تناسلی با اندازه کاملا طبیعی دارند. متوسط طول آلت تناسلی بین 4.7 تا 6.3 اینچ( هر اینچ برابر دو و نیم سانتی متر) یعنی تقریبا 11.8 تا 15.8 سانتی متر در حالت نعوظ است.

درمان های بهتر برای نارضایتی از اندازه آلت تناسلی

جایگزین‌های درمانی بهتر برای مردانی که از اندازه آلت تناسلی خود ناراضی هستند ممکن است شامل موارد زیر باشد:

بررسی علت تقاضای مراجع برای تغییر سایز آلت

یادآوری این نکته مهم است که برخی افراد نارضایتی شان از روابط زوجی را به صورت فرافکنی به سایز و اندازه آلت بیان می کنند. به عبارت دیگر بدون اشاره مستقیم به عامل نارضایتی در روابط جنسی و سایر جنبه های رابطه زوجی ، عدم رضایتشان را به صورت شکایت از سایز و اندازه آلت ابراز می کنند.

بنابراین ارزیابی رابطه کلی زوجها و عوامل نارضایتی هر کدام از شرکای زندگی، یک بخش مهم از مشاوره در مورد هر نوع تقاضای مراجع برای تغییر سایز آلت می باشد.نظرات کاربران درباره این مطلب :صادقی [ 1402-08-21 ]
سلام احساس میکنم طول الت تناسلی من کمه اندازه حدود ۱۴ سانت میشه ولی کلفتی اندام باریک هست آیا این قضیه مشکل سازه ؟

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
مشاوره با دکتر میترا مولایی نژاد
افسانه هایی درباره ارگاسمافسانه هایی درباره ارگاسم
تاریخ انتشار : 1401-08-03
واژینیسموس و دخول دردناکواژینیسموس و دخول دردناک
تاریخ انتشار : 1401-08-16
طراحی و راه اندازی وب سایت : گروه نرم افزاری پزشک آنلاین