صفحه اصلی / مطالب و مقالات / سرطان ها و رابطه جنسی / وسایل و داروهای کمکی نعوظ چگونه به بیماران مبتلا به سرطان پروستات کمک می کنند؟

وسایل و داروهای کمکی نعوظ چگونه به بیماران مبتلا به سرطان پروستات کمک می کنند؟

برای بسیاری از مردانی که پس از انجام درمان سرطان پروستات، مشکلات نعوظ را تجربه می‌کنند، گزینه هایی به عنوان وسایل و داروهای کمکی برای نعوظ (EAs) وجود دارند که می توانند آن ها را در ادامه فعالیت جنسی شان یاری کنند.

اگر به دنبال انجام بهترین روش درمان مشکلات نعوظ هستید، می توانید با متخصصان این رشته از جمله دکتر میترا مولائی نژاد مشورت نمایید. کلینیک دکتر مولائی نژاد پس از هماهنگی از طریق شماره تلفن 88060379-021 پذیرای شما مراجعین گرامی می باشد.

این گزینه ها و درمان ها شامل موارد زیر هستند:

درمان اختلال نعوظ با آلپروستادیل

مشکلات نعوظ در بیماران مبتلا به سرطان پروستات

چرا این اتفاق می افتد؟

نویسندگان یک مطالعه اخیر در مجله طب جنسی از یک نظرسنجی معتبر برای ارزیابی کاربره و درک اثربخشی وسایل کمکی نعوظ و همچنین سلامت روانی و جنسی در مورد 260 مرد آمریکای شمالی که تحت درمان سرطان پروستات قرار گرفته بودند استفاده کردند. آنها موارد زیر را یافتند:

تزریق داخل اجسام غاری

دلیل رضایت شرکت کنندگان از وسایل کمکی نعوظ

شرکت کنندگان از وسایل کمکی نعوظ، دلایل رضایت شان از این نوع درمان ها (داروهای خوراکی، دستگاه نعوظ وکیوم، تزریق آلت تناسلی) را چنین بیان کرده اند:

دلیل نارضایت شرکت کنندگان از وسایل کمکی نعوظ

از سوی دیگر، کسانی که کاملاً از وسایل و داروهای کمکی نعوظ راضی نبودند این دلایل را ذکر کردند:

نتیجه مطالعه

درمان واژینیسموس به عنوان اختلال جنسی برطرف شونده ای که مانع از برقراری رابطه جنسی بین زوجین می شود؛ توسط دکتر میترا مولائی نژاد با سالها تجربه در زمینه سکس تراپی ، بویژه واژینیسموس انجام می پذیرد. شما می توانید جهت مشاوره و دریافت نوبت از کلینیک دکتر مولائی نژاد ، با شماره تلفن 88060379-021 تماس حاصل فرمایید.نظرات کاربران درباره این مطلب :عبدالرضا ذاکری [ 1402-07-01 ]
سلام وقت بخیرمن ۵۴ساله هستم ومتاهل ، استرسی نیستم و مسائله مالی هم خیلی آزارم نمیده با این حال مشکل نعوظ دارم و کاملا نسبت به مقاربت بی حس وبی میلم لطفا راهکاری برام بزارین

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
مشاوره با دکتر میترا مولایی نژاد
طراحی و راه اندازی وب سایت : گروه نرم افزاری پزشک آنلاین