صفحه اصلی / مطالب و مقالات / بهداشت و سلامت جنسی / بررسی عملکرد جنسی زنان مبتلا به دیابت

بررسی عملکرد جنسی زنان مبتلا به دیابت

زنان مبتلا به دیابت ممکن است مشکلاتی را در عملکرد جنسی خود تجربه کنند. اگر قند بالای خون کنترل نشود ممکن است به اعصاب و رگهای خونی که برای عملکرد جنسی نیاز است آسیب بزند و یا خونرسانی به اندامهای جنسی را که برای افزایش حس و لغزنده شدن واژن لازم است دچار اختلال کند.

اگر مبتلا به دیابت هستید و دچار اختلالات جنسی زنانه شده اید، با متخصصان این رشته از جمله دکتر میترا مولائی نژاد مشورت نمایید. کلینیک دکتر مولائی نژاد پس از هماهنگی از طریق شماره تلفن 88060379-021 پذیرای شما مراجعین گرامی می باشد.

مشکلات شایع زنان مبتلا به دیابت

اقدامات متعدد برای کاهش اثر دیابت برعملکرد جنسی

درمان واژینیسموس به عنوان اختلال جنسی برطرف شونده ای که مانع از برقراری رابطه جنسی بین زوجین می شود؛ توسط دکتر میترا مولائی نژاد با سال ها تجربه در زمینه سکس تراپی ، به ویژه واژینیسموس انجام می پذیرد. شما می توانید جهت مشاوره و دریافت نوبت از کلینیک دکتر مولائی نژاد ، با شماره تلفن 88060379-021 تماس حاصل فرمایید.

( ادامه مطلب در قسمت دوم)درباره این موضوع مطالب بیشتری بخوانید
نظرات کاربران درباره این مطلب :مریم صالحی [ 1403-02-15 ]
درود . ۶۸سال سن دارم وبه دیابت نوع۲ دچارم . میل جنسی ندارم و ازاین بابت شوهرم ناراضی وعصبی شده . راهنمائیم کنید . سپاس از لطف شما . درضمن اگر پزشکی هم رشته خود درشیراز سراغ دارید معرفی بفرمایید

جان نثاری [ 1402-06-29 ]
من 36 سالمه چند مدت بود که رابطم با همسرم سرد شده بود و خیلی ناراحت بودم تا اینکه یه چکاپ کامل دادم و متوجه شدم که به دیابت نوع 2 دچار شدم آیا در حین درمان این سرد بودن من نسبت به رابطه درمان میشه

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
مشاوره با دکتر میترا مولایی نژاد
طراحی و راه اندازی وب سایت : گروه نرم افزاری پزشک آنلاین